JT ETURATAS 15 hampainen vaimennettu JTF513.15RB

12,50 11,00

Ketjuhammasratas etu JTF513-15RB
– vaimennettu

tuotetunnus (SKU) F513-15RB Osasto:

Kuvaus

Ketjuhammasratas etu JTF513-15

– vaimennettu

Kawasaki
– Z 250 A3,A4,B2 1981-1982
– Z 250 J1
– GPZ 305 (EX305A1) 1983
– Z 440 C1/2 Fine Spline 1980-1981
– Z 440 H1/2 Fine Spline
– GPX 500 R 1988-
– GPZ 500 R 1988-
– GPX 600 R (ZX600C1-C3,C6-C10) 1988-2000
– GPZ 600 R (ZX600A1-A5) 1985-1989

Suzuki
– GS 400 F 1977-1978
– GSX 400 ES,ET,EX (2 Cyl) 1980-1983
– GS 550 B,N (Drum Brake) 1977-1979
– GS 550 EC,EN,ET (Disc Brake) 1978-1982
– GS 550 LN,LT,LX Chopper 1979-1981
– GS 550 M-X,Z Katana 1981-1982
– GSF 600 Bandit 1995-2004
– GSF 600 S Bandit 1995-2004
– GSX 600 F-W,X,Y,K1,K2,K3,K4,K5,K6 1998-2006
– GSF 650 K5,K6 Bandit 2005-2006
– GSF 650 SA-K5,K6 Bandit (ABS) 2005-2006
– GSX 750 W,X,Y,K1,K2,K3 (Retro Style) 1998-2003
– GSX 750 F-K,L,M,N,P,R,S,T,V,W (GR78A) 1989-1998
– GSX 750 F-X,Y,K1,K2,K3,K4,K5,K6 1999-2006
– GSX-R 750 J,K Sling Shot (GR77B) 1988-1989
– GSX-R 750 L,M Sling Shot (GR7AD) 1990-1991
– GSX-R 750 WN,WP,WR,WS (GR7BD) 1992-1995
– GSX-R 750 WT,WV SRAD 1996-1997
– VZ 800 V,W,X,Y,K1,K2,K3,K4 Marauder 1997-2004
– RF 900 R-R,S,S2,T,V,W,X 1994-2000
– GSX-R 1100 K 1989
– GSX-R 1100 L,M,WN 1990-1992
– GSX-R 1100 WP,WR 1993-1994
– GSX 1100 F-J,K 1988-1989
– GSX 1100 F-L,M,N,P,R,S,T 1990-1996
– GSF 1200 T,V,W,X,Y,K1,K2,K3,K4,K5,K6 Bandit 1995-2006
– GSF 1200 S-T,V,W,X,Y,K1,K2,K3.K4,K5 Bandit 1995-2005
– GSF 1200 SA-K6 Bandit 2006
– GSX 1200 Inazuma 1999-2000

Yamaha
– FZR 500 H,M,N 1989-1990
– FZR 600 W,A,B (3RG,3RH) 1989-1991
– FZR 600 D,E (3HE) 1992-1993
– FZR 600 RF (YZF600) (4JH) 1994-1995
– FZS 600 Fazer (5DM,5RT) 1998-2003
– FZS 600 SP Fazer (5DM) 2000-2001
– YZF 600R Thunder Cat (4TV/4WE) 1996-2003
– YZF 600R-T,V,W 2005-2007

Suurin osa tuotteistamme löytyy suoraan omasta varastostamme jolloin tuotteen toimitusaika on n. 1-2 arkipäivää.
Jos tuotetta ei satu olemaan omassa varastossamme sitä löytyy todennäköisesti toimittajamme varastosta tällöin toimitusaika n. 2-5 arkipäivää.

Jos tuotteen toimitusaika on pidempi kuin 5 arkipäivää, olemme yhteydessä asiakkaaseen heti saatavuustiedon saatuamme.

Soveltuvuudet

EMC24 on koonnut soveltuvuustiedot luotettavilta tahoilta helpottaakseen asiointiasi verkkokaupassamme. Tarkista aina osien tarkka soveltuvuus ennen asennusta. Emme vastaa soveltuvuustietojen mahdollisten virheiden aiheuttamista vahingoista.

KategoriaMerkkiMalliVuosimalli
KategoriaMerkkiMalliVuosimalli
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1988
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1989
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1990
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1991
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1992
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1993
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1994
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1995
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1996
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1997
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1998
MoottoripyöräKawasakiGPX 600 R1999
MoottoripyöräKawasakiGPZ 600 R1985
MoottoripyöräKawasakiGPZ 600 R1986
MoottoripyöräKawasakiGPZ 600 R1987
MoottoripyöräKawasakiGPZ 600 R1988
MoottoripyöräKawasakiGPZ 600 R1989
MoottoripyöräKawasakiGPZ 750 Turbo1984
MoottoripyöräKawasakiGPZ 750 Turbo1985
MoottoripyöräKawasakiZZR 6001990
MoottoripyöräKawasakiZZR 6001991
MoottoripyöräKawasakiZZR 6001992
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit1996
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit1997
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit1998
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit1999
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2000
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2001
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2002
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2003
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2004
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2005
MoottoripyöräSuzukiGSF 1200 Bandit2006
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit1994
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit1995
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit1996
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit1997
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit1998
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit1999
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit2000
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit2001
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit2002
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit2003
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 Bandit2004
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 S Bandit2000
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 S Bandit2001
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 S Bandit2002
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 S Bandit2003
MoottoripyöräSuzukiGSF 600 S Bandit2004
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 A Bandit ABS2005
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 A Bandit ABS2006
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 Bandit2005
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 Bandit2006
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 S Bandit2005
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 S Bandit2006
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2005
MoottoripyöräSuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2006
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1988
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1989
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1990
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1991
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1992
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1993
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1994
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1995
MoottoripyöräSuzukiGSX 1100 F1996
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU1998
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU1999
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2000
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2001
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2002
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2003
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2004
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2005
MoottoripyöräSuzukiGSX 600 F, FU2006
MoottoripyöräSuzukiGSX 7501998
MoottoripyöräSuzukiGSX 7501999
MoottoripyöräSuzukiGSX 7502000
MoottoripyöräSuzukiGSX 7502001
MoottoripyöräSuzukiGSX 7502002
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1989
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1990
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1991
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1992
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1993
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1994
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1995
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1996
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1997
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1998
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F1999
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2000
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2001
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2002
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2003
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2004
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2005
MoottoripyöräSuzukiGSX 750 F2006
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001989
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001990
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001991
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001992
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001993
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001994
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001995
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001996
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001997
MoottoripyöräSuzukiGSXR 11001998
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501988
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501989
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501990
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501991
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501992
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501993
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501994
MoottoripyöräSuzukiGSXR 7501995
MoottoripyöräSuzukiRF 900 R1994
MoottoripyöräSuzukiRF 900 R1995
MoottoripyöräSuzukiRF 900 R1996
MoottoripyöräSuzukiRF 900 R1997
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder1997
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder1998
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder1999
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder2000
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder2001
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder2002
MoottoripyöräSuzukiVZ 800 Marauder2003
MoottoripyöräYamahaFZR 600 R1994
MoottoripyöräYamahaFZR 600 R1995
MoottoripyöräYamahaFZS 600 Fazer1998
MoottoripyöräYamahaFZS 600 Fazer1999
MoottoripyöräYamahaFZS 600 Fazer2000
MoottoripyöräYamahaFZS 600 Fazer2001
MoottoripyöräYamahaFZS 600 Fazer2002
MoottoripyöräYamahaFZS 600 Fazer2003

Kokotaulukkomme ajovarusteille löydät täältä: www.emc24.fi/kokotaulukot

Saatat myös pitää...