Michelin 100/90-19 M/C 57V Anakee Adventure ETURENGAS TL/TT

164,00 123,00

100/90-19 57V eturengas TLUusi MICHELIN Anakee Adventure yhdistyy yrityksen Trail-luetteloon olemassa olevan MICHELIN Road 5 -reittirenkaan (100% tiekäyttö) ja MICHELIN Anakee Wildin (50% tie / 50% off-road) rinnalla. Adventure on suunniteltu 80% tienkäyttöön ja 20% offroad käyttöön, mikä tarkoittaa, että se kattaa nyt entistäkin laajemman reittivalikoiman motoristin tarpeisiin.

MICHELIN Anakee Adventure erottuu erityisesti poikkeuksellisen otteensa ansiosta märillä teillä uuden sukupolven piidioksidipohjaisen yhdisteen ansiosta. Siinä yhdistyy myös erinomainen suorituskyky kuivalla säällä sekä vakaus ja kulutuskestävyys kahden Michelin-patentoidun tekniikan ansiosta: MICHELIN Dual Compound 2CT ja MICHELIN Dual Compound 2CT+.

Samaan aikaan sen uusi, avoin kulutuspintakuvio tarjoaa tarvittavan vetokyvyn, kun se katoaa suljetuille reiteille ja poluille.

tuotetunnus (SKU) 034151 Osasto:

Kuvaus

Uusi MICHELIN Anakee Adventure yhdistyy yrityksen Trail-luetteloon olemassa olevan MICHELIN Road 5 -reittirenkaan (100% tiekäyttö) ja MICHELIN Anakee Wildin (50% tie / 50% off-road) rinnalla. Adventure on suunniteltu 80% tienkäyttöön ja 20% offroad käyttöön, mikä tarkoittaa, että se kattaa nyt entistäkin laajemman reittivalikoiman motoristin tarpeisiin.

MICHELIN Anakee Adventure erottuu erityisesti poikkeuksellisen otteensa ansiosta märillä teillä uuden sukupolven piidioksidipohjaisen yhdisteen ansiosta. Siinä yhdistyy myös erinomainen suorituskyky kuivalla säällä sekä vakaus ja kulutuskestävyys kahden Michelin-patentoidun tekniikan ansiosta: MICHELIN Dual Compound 2CT ja MICHELIN Dual Compound 2CT+.

Samaan aikaan sen uusi, avoin kulutuspintakuvio tarjoaa tarvittavan vetokyvyn, kun se katoaa suljetuille reiteille ja poluille.

Suurin osa tuotteistamme löytyy suoraan omasta varastostamme jolloin tuotteen toimitusaika on n. 1-2 arkipäivää.
Jos tuotetta ei satu olemaan omassa varastossamme sitä löytyy todennäköisesti toimittajamme varastosta tällöin toimitusaika n. 2-5 arkipäivää.

Jos tuotteen toimitusaika on pidempi kuin 5 arkipäivää, olemme yhteydessä asiakkaaseen heti saatavuustiedon saatuamme.

Soveltuvuudet

EMC24 on koonnut soveltuvuustiedot luotettavilta tahoilta helpottaakseen asiointiasi verkkokaupassamme. Tarkista aina osien tarkka soveltuvuus ennen asennusta. Emme vastaa soveltuvuustietojen mahdollisten virheiden aiheuttamista vahingoista.

KategoriaMerkkiMalliVuosimalli
KategoriaMerkkiMalliVuosimalli
MoottoripyöräAprilia125 Pegaso1993
MoottoripyöräAprilia125 Pegaso1994
MoottoripyöräAprilia125 Pegaso1995
MoottoripyöräAprilia125 Pegaso1996
MoottoripyöräAprilia125 Pegaso1997
MoottoripyöräAprilia125 Pegaso1998
MoottoripyöräAprilia600 Pegaso1990
MoottoripyöräAprilia600 Pegaso1991
MoottoripyöräAprilia600 Pegaso1992
MoottoripyöräAprilia600 Pegaso1993
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso1994
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso1995
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso1996
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso1997
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso1998
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso1999
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2000
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2001
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2002
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2003
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2004
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2005
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2006
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2007
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso2008
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2008
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2009
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2010
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2011
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2012
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2013
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2014
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2015
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2016
MoottoripyöräAprilia650 Pegaso Trail2017
MoottoripyöräBMWF6501993
MoottoripyöräBMWF6501994
MoottoripyöräBMWF6501995
MoottoripyöräBMWF6501996
MoottoripyöräBMWF650 GS1999
MoottoripyöräBMWF650 GS2000
MoottoripyöräBMWF650 GS2001
MoottoripyöräBMWF650 GS2002
MoottoripyöräBMWF650 GS2003
MoottoripyöräBMWF650 GS2004
MoottoripyöräBMWF650 GS2005
MoottoripyöräBMWF650 GS2006
MoottoripyöräBMWF650 GS2007
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS1999
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2000
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2001
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2002
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2003
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2004
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2005
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2006
MoottoripyöräBMWF650 GS ABS2007
MoottoripyöräBMWG650 Xcountry2007
MoottoripyöräBMWG650 Xcountry2008
MoottoripyöräBMWG650 Xcountry2009
MoottoripyöräBMWG650 Xcountry ABS2007
MoottoripyöräBMWG650 Xcountry ABS2008
MoottoripyöräBMWG650 Xcountry ABS2009
MoottoripyöräBMWR75 750 /51969
MoottoripyöräBMWR75 750 /51970
MoottoripyöräBMWR75 750 /51971
MoottoripyöräBMWR75 750 /51972
MoottoripyöräBMWR75 750 /51973
MoottoripyöräBMWR75 750 /5 - R75 750 /61974
MoottoripyöräBMWR75 750 /61975
MoottoripyöräBMWR75 750 /6 - R75 750 /71976
MoottoripyöräBMWR75 750 /6 - R75 750 /71977
MoottoripyöräBMWR75 750 /6 - R75 750 /71978
MoottoripyöräBMWR75 750 /6 - R75 750 /71979
MoottoripyöräBMWR75 750 /6 - R75 750 /71980
MoottoripyöräHondaFT 500 C1982
MoottoripyöräHondaFT 500 C1983
MoottoripyöräHondaFT 500 C1984
MoottoripyöräHondaFT 500 C1985
MoottoripyöräHondaFT 500 C1986
MoottoripyöräHondaFT 500 C1987
MoottoripyöräHondaFT 500 C1988
MoottoripyöräHondaFT 500 C1989
MoottoripyöräHondaFT 500 C1990
MoottoripyöräHondaFT 500 C1991
MoottoripyöräHondaFT 500 C1992
MoottoripyöräHondaFT 500 C1993
MoottoripyöräHondaFT 500 C1994
MoottoripyöräHondaFT 500 C1995
MoottoripyöräHondaFT 500 C1996
MoottoripyöräHondaFT 500 C1997
MoottoripyöräHondaFT 500 C1998
MoottoripyöräHondaFT 500 C1999
MoottoripyöräHondaFT 500 C2000
MoottoripyöräHondaFT 500 C2001
MoottoripyöräHondaFT 500 C2002
MoottoripyöräHondaFT 500 C2003
MoottoripyöräHondaFT 500 C2004
MoottoripyöräHondaFT 500 C2005
MoottoripyöräHondaFT 500 C2006
MoottoripyöräHondaFT 500 C2007
MoottoripyöräHondaFT 500 C2008
MoottoripyöräHondaFT 500 C2009
MoottoripyöräHondaFT 500 C2010
MoottoripyöräHondaFT 500 C2011
MoottoripyöräHondaFT 500 C2012
MoottoripyöräHondaFT 500 C2013
MoottoripyöräHondaFT 500 C2014
MoottoripyöräHondaFT 500 C2015
MoottoripyöräHondaFT 500 C2016
MoottoripyöräHondaFT 500 C2017
MoottoripyöräHondaFX 650 Vigor1999
MoottoripyöräHondaFX 650 Vigor2000
MoottoripyöräHondaFX 650 Vigor2001
MoottoripyöräHondaFX 650 Vigor2002
MoottoripyöräHondaGL 11001980
MoottoripyöräHondaGL 11001981
MoottoripyöräHondaGL 11001982
MoottoripyöräHondaGL 11001983
MoottoripyöräHondaNX 2501988
MoottoripyöräHondaNX 2501989
MoottoripyöräHondaNX 2501990
MoottoripyöräHondaNX 2501991
MoottoripyöräHondaNX 2501992
MoottoripyöräHondaNX 2501993
MoottoripyöräHondaNX 2501994
MoottoripyöräHondaNX 2501995
MoottoripyöräHondaSLR 6501997
MoottoripyöräHondaSLR 6501998
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2008
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2009
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2010
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2011
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2012
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2013
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2014
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2015
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2016
MoottoripyöräHondaXL 700 V Transalp2017
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2008
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2009
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2010
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2011
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2012
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2013
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2014
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2015
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2016
MoottoripyöräHondaXL 700 VA Transalp ABS2017
MoottoripyöräKawasakiW 6501999
MoottoripyöräKawasakiW 6502000
MoottoripyöräKawasakiW 6502001
MoottoripyöräKawasakiW 6502002
MoottoripyöräKawasakiW 6502003
MoottoripyöräKawasakiW 6502004
MoottoripyöräKawasakiW 6502005
MoottoripyöräMoto GuzziV9 850 Roamer2016
MoottoripyöräMoto GuzziV9 850 Roamer2017
MoottoripyöräSuzukiGS 1100 G1984
MoottoripyöräSuzukiGS 1100 G1985
MoottoripyöräSuzukiGS 1100 G1986
MoottoripyöräSuzukiXF 650 Freewind1997
MoottoripyöräSuzukiXF 650 Freewind1998
MoottoripyöräSuzukiXF 650 Freewind1999
MoottoripyöräSuzukiXF 650 Freewind2000
MoottoripyöräSuzukiXF 650 Freewind2001
MoottoripyöräSuzukiXF 650 Freewind2002
MoottoripyöräYamahaXJ 650 H, N1980
MoottoripyöräYamahaXJ 650 H, N1981
MoottoripyöräYamahaXJ 650 H, N1982
MoottoripyöräYamahaXJ 650 H, N1983
MoottoripyöräYamahaXJ 650 H, N1984
MoottoripyöräYamahaXJ 650 H, N1985
MoottoripyöräYamahaXS 8501980
MoottoripyöräYamahaXS 8501981
MoottoripyöräYamahaXS 8501982
MoottoripyöräYamahaXS 8501983
MoottoripyöräYamahaXS 8501984
MoottoripyöräYamahaXS 8501985
MoottoripyöräYamahaXS 8501986
MoottoripyöräYamahaXS 8501987
MoottoripyöräYamahaXS 8501988
MoottoripyöräYamahaXS 8501989
MoottoripyöräYamahaXS 8501990
MoottoripyöräYamahaXS 8501991
MoottoripyöräYamahaXS 8501992
MoottoripyöräYamahaXS 8501993
MoottoripyöräYamahaXS 8501994
MoottoripyöräYamahaXS 8501995
MoottoripyöräYamahaXS 8501996
MoottoripyöräYamahaXS 8501997
MoottoripyöräYamahaXS 8501998
MoottoripyöräYamahaXS 8501999
MoottoripyöräYamahaXS 8502000
MoottoripyöräYamahaXS 8502001
MoottoripyöräYamahaXS 8502002
MoottoripyöräYamahaXS 8502003
MoottoripyöräYamahaXS 8502004
MoottoripyöräYamahaXS 8502005
MoottoripyöräYamahaXS 8502006
MoottoripyöräYamahaXS 8502007
MoottoripyöräYamahaXS 8502008
MoottoripyöräYamahaXS 8502009
MoottoripyöräYamahaXS 8502010
MoottoripyöräYamahaXS 8502011
MoottoripyöräYamahaXS 8502012
MoottoripyöräYamahaXS 8502013
MoottoripyöräYamahaXS 8502014
MoottoripyöräYamahaXS 8502015
MoottoripyöräYamahaXS 8502016
MoottoripyöräYamahaXS 8502017

Kokotaulukkomme ajovarusteille löydät täältä: www.emc24.fi/kokotaulukot

MALLIKOHTAINEN VARAOSAHAKU

Mallikohtaisella varaosahaulla löydät laitteeseesi sopivia varaosia helposti.
Huomioi että listassa ei välttämättä ole kaikkia kaupasta löytyviä laitteeseesi sopivia varaosia ja tarvikkeita.

Hakusanaa ei ole pakko käyttää mutta se helpottaa hakemasi osan löytymistä.

Mallikohtainen varaosahaku
Paljon haettuja hakusanoja:

ETKÖ LÖYDÄ ETSIMÄÄSI?

ANNA ME AUTAMME.

Etsimme mielellämme tarvitsemasi varaosan tai varusteen.
Voit olla meihin yhteydessä alareunan chatilla,
sähköpostitse: emc@emc24.fi tai soittamalla 08 534 6500.

EMC24 on koonnut soveltuvuustiedot luotettavilta tahoilta helpottaakseen asiointiasi verkkokaupassamme. Tarkista aina osien tarkka soveltuvuus ennen asennusta. Emme vastaa soveltuvuustietojen mahdollisten virheiden aiheuttamista vahingoista.

Ota yhteyttä

Kysyttävää? Pistä meille viestiä niin palataan pikaisesti asiaan!

0
motoristin verkkokauppa
SuomiEnglishSvenskaNorsk bokmålEestiРусский

OTA YHTEYTTÄ

Myymälä avoinna:
ma-pe 9-18 la 10-15
Vasaratie 2, 90410 OULU
08 534 6500 | emc@emc24.fi

Laitemyynti: 08 534 6550
Huolto: 08 534 6555
Varaosat: 08 534 6510
Ajovarusteet: 08 555 5870

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}