-11%

Winderosa yläpään TIIVISTESARJA, Polaris 440 LC 1992-98

89-3018

Original price was: 44,60€.Current price is: 39,90€.

Tilaustuote

Tuotekoodi: 89-3018 Tuoteosasto: Tuotemerkki:

Kuvaus


Sylinterin tiivisteet Fuji 432cc

Polaris
– Indy XCR 1992-1994 LC/2
– Indy, Indy SKS 440 1992-1995 LC/2
– Indy 440 1996-1998 LC/2

Lisätiedot

Moottorikelkkamerkki

Polaris

Soveltuvuudet

EMC24 on koonnut soveltuvuustiedot luotettavilta tahoilta helpottaakseen asiointiasi verkkokaupassamme. Tarkista aina osien tarkka soveltuvuus ennen asennusta.

Kategoria Tuotealue Merkki Malli Vuosimalli
Kategoria Tuotealue Merkki Malli Vuosimalli
Lataan soveltuvuuksia...

Winderosa

Winderosa tiivisteet valmistetaan todella laadukkaista materiaaleista, jotka täyttävät vakio tiivisteiden standardit.

Katso lisää valmistajasta tästä


Sylinterin tiivisteet Fuji 432cc

Polaris
– Indy XCR 1992-1994 LC/2
– Indy, Indy SKS 440 1992-1995 LC/2
– Indy 440 1996-1998 LC/2

Toimitusaika

Suurin osa tuotteistamme löytyy suoraan omasta varastostamme jolloin tuotteen toimitusaika on n. 1-4 arkipäivää. Jos tuotetta ei satu olemaan omassa varastossamme sitä löytyy todennäköisesti toimittajamme varastosta, tällöin toimitusaika n. 3-5 arkipäivää.

Jos tuotteen toimitusaika on pidempi kuin 7 arkipäivää, olemme yhteydessä asiakkaaseen heti saatavuustiedon saatuamme.

30 päivän joustava palautus

Verkkokaupasta tilatuilla tuotteilla on 30 päivän vaihto- ja palautusoikeus. Voit tutustua saamaasi tuotteeseen 30 päivän ajan tuotteen vastaanottamisesta ja varmistua näin ostopäätöksestäsi. Tuotteen voi palauttaa, mikäli tuote on käyttämätön, myyntikelpoinen, vahingoittumaton ja alkuperäisessä pakkauksessaan.

Palautus hoituu kätevästi postin kautta ilman lisäkuluja. Vaihdamme tuotteen toiseen, tai palautamme tuotteesta maksamasi hinnan tilisiirtona tilillesi, joten muista ilmoittaa palautuksen mukana myös pankkisi ja tilinumerosi. Huomaa että emme palauta mahdollisia toimituskuluja.

Tuotteenvaihdot tehdään toimituskuluitta.

Tilaus- ja toimitusehdot »